Volajte ZDARMA po–pia od 8 do 16 hodín: 0800 16 46 16 alebo píšte na info@ait-slovensko.sk

RADY A TYPY ODBORNÍKOV CEZ CHLADENIE

Všetko, čo ste kedy potrebovali vedieť o klimatizáciách

Určite vás napadlo veľa otázok. Pozrite sa na tie najčastejšie, ktoré sa našim zákazníkom prehnali hlavou pred zaobstaraním klimatizácie.

EHS Mono R290: Nová generácia vysokoteplotných tepelných čerpadiel s prírodným chladivom

Nový rad monoblokových tepelných čerpadiel Samsung je skvelým riešením pre novostavby aj rekonštrukcie. V čom vyniká, a prečo sa do nej oplatí investovať, sa dočítate v nasledujúcom článku.

Ako vykurovať pomocou klimatizácie?

Stlačením tlačidla kúrite alebo chladíte podľa nálady. Tak jednoduché to je. V tomto článku vám predstavíme všetky výhody prikurovanie klimatizáciou a vysvetlíme vám, ako to celé vlastne funguje.

Ako sa klimatizácia Samsung ovláda?

Je niekoľko možností, ako klimatizáciu Samsung ovládať. Klasicky ovládačom z gauča, ale aj na diaľku. Prezradíme vám, ktoré ovládanie zvoliť, aby ste mohli klimatizáciu využiť na 100%.

Existuje nejaká klimatizácia bez vonkajšej jednotky?

Jediná klimatizácia, ktorá nepotrebuje vonkajšiu jednotku sa nazýva mobilná klimatizácia. Má ale viac nevýhod než výhod. Poradíme vám, prečo od nej neočakávať mnoho a radšej kúpiť klasickú klimatizáciu.

Aká je cena klimatizácie Samsung?

Pri porovnaní cien klimatizácií a montáží od rôznych výrobcov buďte opatrní. Nie všetky ceny sa dajú totiž postaviť vedľa seba a vyhodnotiť. Poradíme vám, na čo všetko pozerať a ako cenu prepočítať.

Ako veľmi klimatizácia Samsung fúka?

Modely klimatizácií Samsung označené "Wind-Free" sa vám budú páčiť, sú vybavené patentovanou technológiou, ktorá umožňuje chladiť bez toho, aby sa vám pohol vlások na hlave. Ako je to možné?