Volajte ZDARMA po–pia od 8 do 16 hodín: 0800 16 46 16 alebo píšte na info@ait-slovensko.sk

PREDĹŽI ŽIVOTNOSŤ ZARIADENIA

Servis klimatizácie Samsung

Klimatizácia je ako auto. Keď sa o ňu dobre staráte a pravidelne ju servisujete, vydrží vám aj desiatky rokov. Servisné prehliadky klimatizácie zaistia bezporuchové fungovanie v sezóne i dlhšiu životnosť zariadenia.

Prečo si nechať klimatizáciu skontrolovať 1× ročne od autorizovaného technika?

5ročná záruka na kompresor

Vďaka pravidelným ročným prehliadkam získate predĺženú záruku (z 3 na 5 rokov) na srdce samotnej klimatizácie. Garančnú prehliadku vám potvrdí autorizovaný servisný technik.

Životnosť klimatizácie až 15 rokov

Pri pravidelných servisných prehliadkach raz ročne sa výrazne zvyšuje životnosť klimatizácie. Zo skúseností a informácii od výrobcu je životaschopnosť klimatizácie Samsung 10–15 rokov.

V sezóne na plný výkon

Aby ste mali v lete istotu, že neprídete o vlastný chládok, doporučujeme dohodnúť servisnú prehliadku na koniec zimy alebo jar. len tak vám môžeme zaručiť, že technik bude mať čas a klimatizácia bude v najväčších horúčavách chladiť.

Bezproblémová reklamácia

Aj keď pán Novák z vedľajšej obce to s klimatizáciami vie, aj napriek tomu nedoporučujeme servisovať klimatizáciu niekým iným než autorizovaným servisným technikom. V prípade poruchy v záručnej dobe by sa vám taký zásah nemusel vyplatiť.

Pečiatka za povinnú revíziu

U výkonnejších zariadení je tiež povinná každoročná revízia chladiaceho okruhu. Rozhodujúcim faktorom pre nutnosť revízie je typ a množstvo použitého chladiva. Nemusíte sa báť, že na pečiatku zabudnete. Či sa vás revízia týka alebo nie vám poradíme po výbere konkrétnej klimatizácie.

Objednať servisnú prehliadku

Dobre robíte. Pravidelná starostlivosť o klimatizáciu sa vám rozhodne vráti.
Po objednaní servisnej prehliadky vás budeme kontaktovať. Dohodneme si spoločne termín návštevy, cenu a ďalšie podrobnosti.

    Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.