Volajte ZDARMA po–pia od 8 do 16 hodín: 0800 16 46 16 alebo píšte na info@ait-slovensko.sk

ZDVIHNITE PRODUKTIVITU NA MAXIMUM

Klimatizácie do kancelárie

Teplota stúpa, produktivita klesá. Ľudia už nevedia, čím sa ovievať a chodiť do práce v dlhých nohaviciach je razom nadľudská úloha. Pripomína vám to vašu kanceláriu v lete?

Klimatizácia Samsung ochladí rovnomerne celú miestnosť

Bez nepríjemného prievanu

Chytrá konštrukcia klimatizácie Samsung zaistí príjemný chlad v kancelárii bez pocitu prievanu, a to aj prechladnutej chrbtice, vysušených očí a angín.

Chládok v každom kúte miestnosti

Stropné jednotky sú prispôsobené tak, aby šírili vzduch viacerými smermi a ďalej, než je obvykle. To vám pomôže znížiť počiatočnú investíciu na minimum.

Nízke náklady na prevádzku

Klimatizácia Samsung dokáže zaistiť požadovanou teplotu v kancelárii za menej peňazí ako iné značky klimatizácií. Navyše vďaka senzoru pohybu vie, či je ešte niekto vo vnútri, alebo ste zabudli klimatizáciu vypnúť. Podľa toho reguluje chladenie a šetrí vaše peniaze.

O 99 % menej baktérii, alergénov a prachu

Jemný filter udrží zdravý vzduch v kancelárii. Filtruje prach aj chlpy a redukuje výskyt vírusov, baktérií a alergény na úplné minimum.

Chladí aj ohrieva

Ak máte v kancelárii chladnejšie, nemusíte zapínať kúrenie. Teplo môžete zapnúť aj klimatizáciou a zaistiť teplotu na tričko aj v dobe, kedy ešte nie je možné zapnúť hlavné vykurovanie.

Design, ktorým sa chcete pochváliť

Unikátny vzhľad stropných jednotiek sa hodí do akejkoľvek miestnosti. Pôsobí elegantne a zapadne do celej rady štýlu interiérového designu.

12
5
4
1
8
2
3
6

K vašim službám je pripravených niekoľko certifikovaných inštalačných partnerov, strategicky rozmiestených vo všetkých krajoch SR.

Zaistíme vám odbornú montáž po celom Slovensku

Vďaka rozsiahlej sieti našich inštalačných partnerov pre vás namontujeme jednu z najkvalitnejších klimatizácií vo všetkých kútoch republiky.

Klimatizácia do 14 dní v ktoromkoľvek ročnom období

Sme jedným z najväčších distribútorov klimatizácií Samsung na Slovensku. Preto máme v našich skladoch zásobu jednotiek pripravených na inštaláciu v  ktoromkoľvek ročnom období. Prídeme vám namontovať klimatizáciu do kancelárie do 14 dní. Mimo sezóny aj oveľa skôr.

Klimatizácia Samsung vs. iné značky klimatizácií

Rozdiel medzi klimatizáciou Samsung a klimatizáciami ostatných značiek je hlavne v 15 700 mikrootvoroch v 4cestnej kazete. Tie zaisťujú rozptýlenie chladného vzduchu do miestnosti, bez toho aby sa vám pohol vlások na hlave. Vďaka mikrootvorom a invertoru sú stroje od Samsungu účinnejšie, tichšie a majú až o 50 % nižšiu spotrebu ako klimatizácie iných značiek.

Krok za krokom ku klimatizácii do kancelárie

Napíšte nám

Dejte nám vedieť, v koľkých miestnostiach potrebujete chladiť, aké sú veľké a v ktorom regióne premýšľate o inštalácii klimatizácii. 

Prejsť na kontaktný formulár.

Spočítame vám cenu

Podľa zaslaných údajov vám navrhneme riešenie. Vyberieme vhodnú klimatizáciu a spočítame cenu.

Prídeme k vám

Akonáhle nám potvrdíte, že sa vám navrhnuté riešenie páči, dohodneme sa na návšteve montážneho technika. Ten všetko  starostlivo zameria a prepočíta. Potom vám zašleme konečnú a pevnú kalkuláciu, ktorá sa už nezmení.

Namontujeme klimatizáciu

Až keď si všetko odsúhlasíme, začneme s montážou. Všetko pre vás nachystáme, namontujeme, upravíme a nakoniec si po sebe aj poupratujeme.

O klimatizáciu sa postaráme

Raz ročne vašu klimatizáciu skontrolujeme. Jej črevá vyčistíme, preveríme celkovú funkčnosť. V prípade potreby do papierov dáme  revíznu pečiatku.

Viac o servise klimatizácií

Príjemné pracovné prostredie môžete mať už za pár dní.

Pomôžeme vám s výberom a montážou

Váhate, ktorú klimatizáciu vybrať a kam ju dať, alebo už máte jasno a potrebujete vybranú klimatizáciu Samsung namontovať? Napíšte nám.

    Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.