Volajte ZDARMA po–pia od 8 do 16 hodín: 0800 16 46 16 alebo píšte na info@ait-slovensko.sk

Späť na články

Aká je cena klimatizácie Samsung?

Koľko stojí klimatizácia Samsung a ako mám cenu porovnať s ostatnými výrobcami klimatizácií?

Eva F., Bratislava
Pokračovať v čítaní

Petr Bareš konateľ spoločnosti

Pozor na porovnávanie jabĺk s hruškami

Nechali ste si vytvoriť kalkuláciu, koľko vás bude stáť klimatizácia do vášho bytu alebo domu od rôznych výrobcov. Sedíte nad všetkými tými číslami a snažíte sa porovnať ceny. Ale ako na to, aby ste nenaleteli?

Konkurencia je obrovská. Preto majú rôzne firmy rôzne taktiky, ako vás presvedčiť, že práve ony majú najlepšiu cenu, kvalitu, rýchlosť dodania i prípadný servis. Napríklad:

  • Do ceny nezapočítavajú montáž. Tu potom zákazníkovi naúčtujú drahšiu, aby vykompenzovali nízku cenu klimatizácie.
  • Do ceny s montážou započítavajú len napr. meter inštalačného materiálu, stavebných úprav atď. V prípade, že budete potrebovať dať klimatizáciu od vonkajšej jednotky ďalej, cena sa zvýši.
  • Cena klimatizácie a montáže je nízka aj podľa skutočnosti. Predražiť sa vám môže následná starostlivosť o klimatizáciu, výmena chladiva alebo servis.
  • Cena klimatizácie aj montáže je nízka. Aj následná prevádzka vychádza za dobrú cenu. Životnosť klimatizácie je ale polovičná než inde. Pokiaľ to zrovnáte so životnosťou iných značiek, vo výsledku je cena vyššia.

Naceníme vám zdarma cenu klimatizácie s montážou podľa skutočnosti

Pozrite sa, prečo sa vyplatí investovať do klimatizácie Samsung a napíšte nám, pre koľko miestností klimatizáciu plánujete, aká je plocha každej miestnosti, či bývate v dome alebo v byte a z ktorého ste regiónu. Zadarmo vám vypočítame cenu klimatizácie.

Viac o klimatizácii do domu a bytu