Volajte ZDARMA po–pia od 8 do 16 hodín: 0800 16 46 16 alebo píšte na info@ait-slovensko.sk

PRE TO PRAVÉ TEPLO DOMOVA

Tepelné čerpadlá pre rekonštrukcie aj novostavby

Tepelné čerpadlá Samsung systému vzduch-voda ponúkajú efektívne a spoľahlivé riešenie nielen na vykurovanie rodinných domov, ale aj veľkých komerčných objektov. V porovnaní s inými zdrojmi energie vám navyše ročne ušetrí až 75 % nákladov na vykurovanie.

Ekologické a účinné riešenie na vykurovanie a chladenie

Tichá prevádzka

Tepelné čerpadlá Samsung spĺňajú prísne požiadavky na hladinu hluku a minimalizujú akustické rušenie okolo domu. To oceníte nielen vy, ale aj vaši susedia. Vďaka inovatívnym technológiám na zníženie hluku a 4-krokovému tichému režimu pracujú jednotky Samsung EHS Mono s hladinou akustického tlaku 35 dB(A) vo vzdialenosti 3 metrov takmer nepočuteľne.

Možnosť čerpať dotáciu

Na všetky jednotky Samsung EHS je možné čerpať štátnu dotáciu. Žiadosť o dotáciu za vás vybavíme, a vy sa tak nebudete musieť trápiť zbytočným papierovaním.

Teplota vykurovacej vody až 75 °C

Tepelné čerpadlá Samsung sú skvelým riešením nielen pre novostavby, ale aj rekonštrukcie, kde vykurovacia sústava vyžaduje vyššie teploty. Vysokoteplotné tepelné čerpadlo EHS Mono R290 je schopné trvalo zásobovať domácnosť vykurovacou vodou s teplotou až 75 °C pre účely vykurovania.

Možnosť chladenia

Samsung myslí aj na tých, ktorí chcú okrem vykurovania a ohrevu teplej úžitkovej vody aj chladiť. Použitím špeciálneho typu splitového tepelného čerpadla EHS TDM Plus si môžete dopriať komfortnú teplotu po celý rok. Tepelné čerpadlo vzduch/voda ohrieva teplú úžitkovú vodu a vykuruje, vnútorná klimatizačná jednotka systému vzduch/vzduch potom zaisťuje chladenie počas letného obdobia.

Úspora energie

Samsung EHS systémy predstavujú ekologické a energeticky účinné riešenie vykurovania. Vysoko úsporné tepelné čerpadlo EHS Mono R290 dosahuje energetickú triedu A+++ a vysoký výkon vďaka použitiu chladiva R290.

Inteligentné ovládanie

Prostredníctvom aplikácie Samsung SmartThing môžete ovládať svoje tepelné čerpadlo odkiaľkoľvek.

Nové tepelné čerpadlá Samsung EHS Mono
Najtichšie a najúčinnejšie

Nové jednotky Samsung EHS Mono sú schopné trvalo zásobovať domácnosť vykurovacou vodou s teplotou až 75 °C. Vďaka tomu sú vhodným riešením ako pre renovácie, tak aj pre nové objekty. Novinkou je rad s prírodným chladivom R290, vďaka ktorému dosahujú tepelné čerpadlá Samsung EHS Mono ešte vyššiu účinnosť. Kombinácia pokročilých funkcií a inovatívnych technológií umožňuje tepelnému čerpadlu poskytovať optimálny výkon aj pri extrémne nízkych teplotách až do -30 °C, a pritom pracovať ticho s hladinou akustického tlaku 35 dB(A) v nočnom režime.

Krok za krokom k tepelnému čerpadlu

Napíšte nám

Bude tepelné čerpadlo zaisťovať vykurovanie v novostavbe či staršom rodinnom dome? Aká je jeho plocha a aké sú vaše požiadavky? Povedzte nám vašu predstavu.

Prejsť na kontaktný formulár

Spočítame vám cenu

Podľa vami spísaných údajov vám navrhneme riešenie vrátane cenovej ponuky. Zhodnotíme tepelnú stratu, spôsob vykurovania a ďalšie parametre, na základe ktorých vyberieme vhodné tepelné čerpadlo pre váš dom.

Zájdeme k vám

Akonáhle nám potvrdíte, že sa vám navrhnuté riešenie páči, dohodneme sa na návšteve montážneho technika. Ten všetko starostlivo zameria a prepočíta. Potom vám zašleme konečnú a pevnú kalkuláciu, ktorá sa už nezmení.

Namontujeme tepelné čerpadlo

Keď si všetko odsúhlasíme, začneme s montážou. Všetko, čo je na inštaláciu potrebné, pripravíme, tepelné čerpadlo dovezieme a namontujeme. Pripojíme ho k systému vykurovania aj bojlera, skontrolujeme všetky zapojenia a uvedieme ho do prevádzky. Nakoniec pripojíme tepelné čerpadlo na internet a naučíme vás s ním pracovať.

A je to

Už žiadna práca s rúbaním dreva, boľavý chrbát, ani vysoké účty za energie. S tepelným čerpadlom si môžete užívať komfortnú teplotu vo vašom dome bez toho, aby ste museli čokoľvek riešiť. A navyše vám každý rok ušetrí cez 800 €.

KOMPLEXNÉ RIEŠENIE PRE VŠETKY TYPY OBJEKTOV

Novostavby

Chcete komfortné a úsporné vykurovanie?

 • Tepelné čerpadlo je zárukou najúspornejšieho a zároveň ekologicky šetrného vykurovania.
 • Prevádzka tepelného čerpadla je oproti iným zdrojom vykurovania čistá a bezstarostná.
 • Pomocou mobilnej aplikácie môžete tepelné čerpadlo pohodlne ovládať odkiaľkoľvek.

Rekonštrukcia

Zvažujete modernizáciu vykurovacej sústavy?

 • Tepelné čerpadlo vám zníži náklady na energie až o 75%.
 • Vďaka vysokej výstupnej teplote hravo nahradí váš starý elektrokotol či kotol na tuhé palivo.
 • Už žiadne zásoby uhlia či dreva a neporiadok s tým spojený. Tepelné čerpadlo vykúri váš dom bez vášho pričinenia.

Veľké objekty

Potrebujete profesionálne riešenie na mieru?

 • Samsung DVM systémy ponúka komplexné riešenie pre energeticky náročné objekty, ako sú bytové domy, administratívne budovy alebo priemyselné haly.
 • Zo širokej škály výkonov je možné bez problémov vybrať vhodné riešenie aj pre ten najnáročnejší projekt.
 • Správne zvolený systém zaistí efektívne vykurovanie a minimalizuje vaše náklady.

Často kladené otázky k tepelným čerpadlom vzduch-voda

Pomůžeme vám s výběrem i montáží

Kontaktujte nás, aj keď si ešte nie ste istí. Odporučíme vám odborného predajcu z vášho regiónu, ktorý vám pripraví aj presnú cenovú ponuku.

 • Napíšte nám do kontaktného formulára alebo na e-mail info@ait-slovensko.sk. Odpovieme do 24 hodín.
 • Zavolajte na našu bezplatnú linku 0800 16 46 16 (pondelok – piatok 8–17 hodín).

  Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.