Volajte ZDARMA po–pia od 8 do 16 hodín: 0800 16 46 16 alebo píšte na info@ait-slovensko.sk

AIT-SLOVENSKO S. R. O. – ODBORNÍCI NA CHLADENIE

Staráme sa o vaše pohodlie od roku 2015

Už viac ako  5 rokov meníme rozpálené byty, domy, kancelárie, hotely a ďalšie budovy a miesta, kde sa v lete cítite lepšie ako pri vode.

Nerobte kompromisy. Nainštalujeme vám len to najlepšie

Do domácností aj komerčných priestorov montujeme len také klimatizácie, ktoré sami používame. A pretože vieme, že si za svoje peniaze zaslúžite to najlepšie na trhu, stali sme sa oficiálnym distribútorom klimatizácii a tepelných čerpadiel Samsung v SR.

Kvalitnou a odbornou montážou predídete problémom

Aby všetko správne fungovalo, musí sa klimatizácia správne nainštalovať. To vám dokážeme zaručiť vďaku širokej sieti certifikovaných a preverených partnerov. Ich zásluhou majú vlastný príjemný chládok zákazníci na celom Slovensku.

O vašu klimatizáciu bude postarané aj po montáži

Namontovanou klimatizáciou to pre nás nekončí. Nami inštalované klimatizácie pravidelne udržujeme a servisujeme, a tým mnohonásobne predlžujeme ich životnosť. Tam, kde je potreba, uskutočňujeme aj revízie klimatizácií Samsung.

Nie ste v tom sami

Sme oporou projektantom v odbore TZB ako aj investorom. Poskytujeme konzultácie aj odborné poradenstvo v oblasti klimatizačnej techniky, dohľadové služby v oblasti TZB a navrhujeme komplexné riešenia pre všetky typy nehnuteľností.

Inštalační partneri po celej SR

12
5
4
1
8
2
3
6

K vašim službám je pripravených niekoľko certifikovaných inštalačných partnerov, strategicky rozmiestených vo všetkých krajoch SR.

Vďaka širokej sieti našich inštalačných partnerov vám zaistíme príjemnú teplotu domácnosti,  nech už bývate kdekoľvek na Slovensku. Na kvalite našich služieb nám záleží zo všetkého najviac. Preto spolupracujeme len s certifikovanými a preverenými montérmi, ktorým 100% dôverujeme.

Samsung – budúcnosť klimatizácii

Od roku 1974, keď Samsung predstavil svoju prvú klimatizáciu, prišli inžinieri s modrým eskom na hrudi hneď s niekoľkými revolučnými technológiami. Tá najdôležitejšia a zároveň medzi zákazníkmi najobľúbenejšia sa stala technológia Wind-Free, ktorá zaručuje príjemné klíma bez pocitu prievanu, prechladnutej chrbtice a vysušených očí.