Máte otázku?
0800 16 46 16
Volajte bezplatne Po-Pia: 9:00 - 16:00

Technológie Samsung na veľtrhu MCE 2016 v Miláne

Inovatívne klimatizačné technológie Samsung na veľtrhu MCE 2016 v Miláne

Tohtoročný 40. ročník veľtrhu MCE (Mostra Convegno Expocomfort) v Miláne predstavil čerstvé novinky Samsung pre európsky trh: novú klimatizačnú jednotku 360 Cassette, DVM Chiller, novú generáciu DVM S 30HP a novú vonkajšiu VRF jednotku DVM S Eco 14HP. Tieto inovované klimatizačné zariadenia celkom zmenia spôsob klimatizovania priestoru vďaka svojej energetickej úspornosti, vyššiemu výkonu, optimálnemu využitiu priestoru a vyššej rýchlosti chladenia.

Tohtoročný už 40. ročník najväčšieho európskeho veľtrhu v odbore technických zariadení budov a obnoviteľných zdrojov energie prebehol 15.-18. marca 2016 na výstavisku Fiera Milano. Pod spoločným mottom Global Comfort Technology ponúkol vyčerpávajúci prehľad tých najlepších produktov v kategóriách vykurovania, chladenia, vody a energie.

Návštevníci veľtrhu sa mohli s klimatizačnými novinkami od Samsungu zoznámiť na rozlohe 800 m², ktorá bola rozdelená do štyroch rôznych oblastí: retail, hotely, domácnosti a kancelária. Súčasťou expozície Samsung bola taktiež ukážka začlenenia Internetu (loT) do prostredia obytných priestorov.

Samsung na veľtrhu získal Ocenenie za efektívnosť a inováciu 2016 (Efficiency & Innovation Path 2016), ktoré oceňuje úsilie spoločnosti v oblasti výskumu, inovácií a efektívneho využívania energií. Dva zo štyroch Samsung produktov získali prestížne ocenenie pre svoje výnimočné spracovanie:

  • Ocenenie za efektívnosť a inovácie: Samsung 360 Cassette a Samsung DVM Chiller
  • Ocenenie za efektívnosť a inovácie, Beyond Class A: Samsung DVM S 30HP a Samsung 8pólový invertor (UG9AJ3090FER).

 

Novinky Samsung predstavené na milánskom veľtrhu MCE 2016:

Samsung 360 Cassette – revolučná novinka, ktorá vôbec po prvýkrát prináša kruhový pôdorys pre rovnomerné prúdenie vzduchu do všetkých smerov a dokonalý design vhodný nielen do moderných interiérov. Viac o Samsung 360 Cassette...

DVM S 30HP – nová generácia vysoko výkonného systému VRF. Samsung DVM S 30 HP kombinuje DVM S s prelomovou inováciou pre vyšší výkon, účinnosť a spoľahlivosť.

DVM S Eco 14HP – nová vonkajšia VRF jednotka, ktorá predstavuje kompaktné riešenie pre bytové domy a kancelárske budovy.

 

DVM Chiller – výkonný a vysoko energeticky úsporný systém, ktorý kombinuje vzduchom chladenú chladiacu jednotku s premenlivým prietokom chladiva do kompaktného celku.

 

Prvýkrát s využitím osempólového motora

Nová rada klimatizácií Samsung predstavená pre rok 2016 bola vyvinutá s dôrazom na nižšiu spotrebu energie a produkciu mimoriadne príjemného vzduchového prúdenia. Ako prvá na svete je vybavená pokročilou technológiou vo forme osempólového motora, ktorý je súčasťou digitálneho invertorového kompresoru. Vďaka tomu zaisťuje až o 48% rýchlejší chladiaci výkon pri súčasnom znížení spotreby energie o 68% v porovnaní s konvenčnými klimatizáciami.

Viac o jednotlivých novinkách Samsung klimatizácie na rok 2016...

Ak vás akákoľvek z noviniek Samsung klimatizácie zaujala, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.