Volajte ZDARMA po–pia od 8 do 16 hodín: 0800 16 46 16 alebo píšte na info@ait-slovensko.sk

Do nášho tímu hľadáme....

Robte prácu, ktorá má skutočne zmysel. Umožnite ľudom na celom Slovensku užívať si príjemné (nielen) leto v ideálnej klíme.

Prečo začať pracovať práve u nás?

Týžden dovolenky alebo finančný bonus vám dá skoro každý. U nás naviac získate niečo omnoho dôležitejšie:

  1. Budete pracovať pre technologickú špičku v oblasti klimatizácie.

  2. Stanete sa súčasťou stabilnej spoločnosti s výbornou povesťou na trhu.

  3. Pomôžeme vám rásť nielen profesne ale aj kariérne.

Koho v našom tíme momentálne potrebujeme?

Neustále sa rozrastáme. Preto hľadáme ďalších spoľahlivých ľudí, ktorí sa perfektne postarajú o našich partnerov a zariadenia.

Obchodný zástupca – klimatizácie a tepelné čerpadlá

Banskobystrický, Žilinský, Prešovský kraj

Požadujeme

  • SŠ / VŠ alebo nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Prax v oblasti technického predaja
  • Pro-aktívny prístup a obchodné zmýšľanie
  • Samostatnosť aj prácu v tíme
  • Vodičský preukaz skupiny B a ochotu cestovať
  • Obchodná komunikácia – pokročilý
  • Anglický jazyk – mierne pokročilý (B1)
  • Microsoft Office (Excel, Outlook, Word) – mierne pokročilý

Čo vám za to na oplátku ponúkame?

  • Perspektívne zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je najväčším distribútorom klimatizácií a tepelných čerpadiel Samsung na Slovensku a zástupcom výrobcu tepelných čerpadiel alpha innotec
  • Zodpovedajúce platové ohodnotenie
  • Služobný automobil (aj na súkromné účely), notebook a telefón
  • Práca v príjemnom kolektíve
  • Kvartálne bonusy
  • Home office

Vašou náplňou práce bude

  • Komunikácia s inštalačnými partnermi a koncovými zákazníkmi
  • Spracovávanie technických návrhov a cenových ponúk
  • Práca prevažne v teréne (pôsobenie najmä v východoslovenskom kraji)

Staňte sa našim inštalačným partnerom

Šikovných ľudí nikde nie je dosť. Preto neustále hľadáme nových inštalačných partnerov po celom Slovensku. Pridajte sa k nám a pomôžte ľudom vo svojom regióne k vlastnému chládku počas horúceho leta.

Dobre, za skúšku nič nedám

ZOBERTE ODVAHU A DAJTE NÁM O SEBE VEDIEŤ

Napíšte nám cez kontatktný formulár alebo priamo na e-mail info@ait-slovensko.sk.

    Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.